Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego

 

Postanowienia ogólne:
Właścicielem Sklepu internetowego jest Wydawnictwo Fonofraficzne Gold Music.

Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i każdorazowo związany jest jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Wydawnictwem Fonograficznym Gold Music. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim.

 

 


Składanie zamówień:
Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.goldmusic.abajt.pl/sklep 
, kontakt e-mail: roman@goldmusic.abajt.pl lub telefonicznie 0-695 646 784. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie prawdziwych danych kontaktowych potrzebnych do dostarczenia przesyłki. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych, firma zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru. Klient dostaje e-mailem wiadomość potwierdzającą przyjęcie zamówienia do realizacji.

Realizacja zamówień:

Zamówienie zostanie zrealizowane jedynie wtedy, gdy towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia. Ma również możliwość zadecydowania o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).  Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się:
- w przypadku zamówień płatnych przelewem - z chwilą wpływu środków na konto Sklepu,
- w przypadku wysyłki za pobraniem - niezwłocznie po akcepracji realizacji zamówienia
Klient ma możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia informując Sklep telefonicznie lub drogą elektroniczną o chęci rezygnacji z zamówienia nie poźniej jak 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zamówione produkty są dostarczane do Klientów Sklepu przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Do każdego zamówienia wystawiamy paragony fiskalne lub fakturę VAT (na życzenie klienta). Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

Koszty przesyłki:
Koszt przesyłki uzależniony od wartości zamówienia, sposobu płatności, sposobu dostawy oraz kraju docelowego.

Czas dostawy:
Klient otrzyma zamówione towary po dokonaniu płatności przez kupującego  (uwzględniane tylko w przypadku płatności przelewem), kompletowaniu zamówienia (ok 48 godzin). Czas dostawy zależny jest od rodzaju przesyłki wybranej przez Klienta.
O zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia Klient informowany jest telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

Płatności:
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian, zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wycofywania produktów z oferty. Przesyłki poza granice kraju mogą być opłacane tylko płatnością na konto (w takim przypadku prosimy o kontat).

Reklamacje:
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, Klient powinien poinformować sklep o zajściu drogą elektroniczną lub telefonicznie i uzgodnić formę reklamacji (zwrot wpłaty, wymiana). Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne, może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych .

Po uznaniu reklamacji Sklep prześle towar pełnowartościowy. Jeśli to nie będzie możliwe, Sklep zwróci pieniądze.
Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.


Jeżeli strony internetowe Sklepu funkcjonują niepoprawnie prosimy ozgłoszenie tego faktu do obsługi Sklepu roman@goldmusic.abajt.pl